2019 metų liepos 1 dieną „Endemik“ prisijungė prie UAB „Affidea Lietuva“, kuri priklauso „Affidea“ grupei, vykdančiai veiklą 15 Europos šalių ir turinčiai 280 centrų bei kiekvienais metais aptarnaujančiai per 7 000 000 pacientų!  

Prisijungus „Endemik“, „Affidea Lietuva“ centrų skaičius Lietuvoje išaugo iki 27. Šiuo metu juose dirba virš 700 savo srities profesionalų, kurie kiekvienais metais aptarnauja apie 500 000 pacientų.

Šis pokytis ne tik praplėtė „Endemik“ teikiamų paslaugų spektrą, bet ir padeda daugeliui Lietuvos gyventojų kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas gauti arčiau namų! Plačiau apie įvykusius pokyčius galima sužinoti čia.

„Endemik“ savo veiklą sveikatos priežiūros srityje pradėjo dar 1989 metais. Ją įsteigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslinio tyrimo laboratorijos darbuotojai, kuriems vadovavo habilituotas medicinos daktaras, profesorius, Niujorko mokslų akademijos tikrasis narys Leontijus Motiejūnas.  

Minėtas laboratorijos kolektyvas pirmasis Lietuvoje atrado ir įvairiais aspektais ištyrė erkinį encefalitą, Laimo ligą, kitas gamtines židinines infekcijas. Už šį darbą jam buvo suteikta LR Nacionalinė mokslo premija, todėl pirminiame „Endemik“ veiklos etape erkių perduodamoms ligoms buvo skiriamas ypatingas dėmesys.

 Augant bendrovei, kartu augo ir plėtėsi veiklos sritys, todėl šiandien „Endemik“ – tai visoje Lietuvoje veikiančios medicinos klinikos, besispecializuojančios ligų profilaktikos, diagnostinių tyrimų ir imunoprofilaktikos srityse.

 „Endemik“ šeimos ir konsultacijų klinika įsikūrusi Vilniuje, Savanorių pr. 6A. Kitos „Endemik“ medicinos klinikos yra Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. 

 „Endemik“ personalas savo veikloje vadovaujasi kokybės politika – teikti pacientams prieinamą, lygiateisę, visavertę, efektyvią, patikimą ir saugią, kokybės standartus atitinkančią sveikatos priežiūrą ligų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir slaugos srityse.

Endemik adresas
Endemik Vilnius Savanorių pr. 6a Vilnius 03116
Endemik Kaunas Savanorių pr. 109 Kaunas 44146
Endemik Kaunas K. Baršausko g. 66A, LT-51436, Kaunas
Endemik Klaipėda Dragūnų g. 2, Klaipėda
Endemik Šiauliai Vilniaus g. 47, Šiauliai
Komentarai